Odaberite svoju zemlju ili regiju.

Close
Prijaviti se Registrirajte se E-mail:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

FTLX3612M334

Finisar CorporationFinisar Corporation
Finisar Corporation
Slika može biti reprezentativna. Pogledajte specifikacije za pojedinosti o proizvodu.

pregled proizvoda

Dio brojeva: FTLX3612M334
Proizvođač / robna marka: Finisar Corporation
Opis proizvoda TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Liste podataka: FTLX3612M334.pdf
Status RoHs Ne sadrži olovo / RoHS sukladnost
Stanje zaliha 6773 pcs stock
Brod od Hong Kong
Put pošiljke DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 6773 pcs
Zahtjev za ponudu
Molimo Vas da popunite sva obavezna polja sa svojim kontaktnim informacijama. Ili nam pošaljite e-poštu:Info@infinity-electronic.com
  • Ciljana cijena:
  • Kol:

Molimo Vas da nam navedete svoju ciljnu cijenu ako su količine veće od prikazanih.

  • Dio brojeva
  • Naziv tvrtke
  • Ime kontakta
  • E-mail
  • Poruka

Specifikacije FTLX3612M334

Dio brojeva FTLX3612M334 Proizvođač Finisar Corporation
Opis TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP Status slobodnog olova / RoHS-a Ne sadrži olovo / RoHS sukladnost
Raspoloživa količina 6773 pcs Obrazac podataka FTLX3612M334.pdf
Valna duljina 1550nm Napajanje 3.3V, 5V
Niz - Druga imena 1121750
Vrsta montaže Pluggable, XFP Razina osjetljivosti vlage (MSL) 1 (Unlimited)
Status slobodnog olova / RoHS-a Lead free / RoHS Compliant Detaljan opis Fiber Optic Transceiver Module Fibre Channel Links 9.95 ~ 11.3Gbps 1550nm 3.3V, 5V LC Duplex Pluggable, XFP
Brzina prijenosa podataka 9.95 ~ 11.3Gbps Vrsta priključka LC Duplex
Prijave Fibre Channel Links

Pošiljka

★ BESPLATNA DOSTAVA PREKO DHL / FEDEX / UPS AKO NALAZI IZNOS PREKO 1.000 USD.
(SAMO ZA Integrirana kola, Zaštita kruga, RF / IF i RFID, Optoelektronika, Senzori, Pretvarači, Transformatori, Izolatori, Sklopke, Releji)

FedEx www.FedEx.com Od $ 35.00 osnovni brodara ovisi o zoni i zemlji.
DHL www.DHL.com Od $ 35.00 osnovni brodara ovisi o zoni i zemlji.
UPS www.UPS.com Od $ 35.00 osnovni brodara ovisi o zoni i zemlji.
TNT www.TNT.com Od $ 35.00 osnovni brodara ovisi o zoni i zemlji.

★ Vrijeme isporuke će trebati 2-4 dana u većini zemalja diljem svijeta DHL / UPS / FEDEX / TNT.

Slobodno nas kontaktirajte ako imate pitanja o pošiljci. Pošaljite nam e-mail Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

GARANCIJA NAKON PRODAJE

  1. Svaki proizvod iz Infinity-Electronic.hk je dobio jamstveni rok od 1 GODINE. Tijekom tog razdoblja, mogli bismo osigurati besplatno tehničko održavanje ako postoje bilo kakvi problemi oko naših proizvoda.
  2. Ako nakon primitka naiđete na probleme s kvalitetom naših proizvoda, možete ih testirati i podnijeti zahtjev za bezuvjetnim povratom ako se to može dokazati.
  3. Ako su proizvodi neispravni ili ne rade, možete nam se vratiti u roku od 1 godine, sve transportne i carinske troškove robe snosimo mi.

Povezane oznake

Povezani proizvodi

FTLX3612M332
FTLX3612M332
Proizvođači: Finisar Corporation
Opis: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Na lageru: 3783 pcs
Preuzimanje: FTLX3612M332.pdf
RFQ
FTLX3612M330
FTLX3612M330
Proizvođači: Finisar Corporation
Opis: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Na lageru: 6242 pcs
Preuzimanje: FTLX3612M330.pdf
RFQ
FTLX3612M340
FTLX3612M340
Proizvođači: Finisar Corporation
Opis: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Na lageru: 4648 pcs
Preuzimanje: FTLX3612M340.pdf
RFQ
FTLX3612M329
FTLX3612M329
Proizvođači: Finisar Corporation
Opis: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Na lageru: 5723 pcs
Preuzimanje: FTLX3612M329.pdf
RFQ
FTLX3612M339
FTLX3612M339
Proizvođači: Finisar Corporation
Opis: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Na lageru: 4313 pcs
Preuzimanje: FTLX3612M339.pdf
RFQ
FTLX3612M337
FTLX3612M337
Proizvođači: Finisar Corporation
Opis: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Na lageru: 3189 pcs
Preuzimanje: FTLX3612M337.pdf
RFQ
FTLX3612M328
FTLX3612M328
Proizvođači: Finisar Corporation
Opis: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Na lageru: 3187 pcs
Preuzimanje: FTLX3612M328.pdf
RFQ
FTLX3612M333
FTLX3612M333
Proizvođači: Finisar Corporation
Opis: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Na lageru: 6232 pcs
Preuzimanje: FTLX3612M333.pdf
RFQ
FTLX3612M338
FTLX3612M338
Proizvođači: Finisar Corporation
Opis: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Na lageru: 6718 pcs
Preuzimanje: FTLX3612M338.pdf
RFQ
FTLX3612M335
FTLX3612M335
Proizvođači: Finisar Corporation
Opis: TXRX OPT XFP 10 GB/S CH35
Na lageru: 5181 pcs
Preuzimanje: FTLX3612M335.pdf
RFQ
FTLX3612M336
FTLX3612M336
Proizvođači: Finisar Corporation
Opis: TXRX OPT XFP 10 GB/S CH36
Na lageru: 6024 pcs
Preuzimanje: FTLX3612M336.pdf
RFQ
FTLX3612M331
FTLX3612M331
Proizvođači: Finisar Corporation
Opis: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Na lageru: 4494 pcs
Preuzimanje: FTLX3612M331.pdf
RFQ

Vijesti iz industrije

Rohm dodaje 10 automobilskih SiC mosfeta
"Uvođenje serije SCT3xxxxxHR omogućuje Rohmu da ponudi najveću industrijsku liniju AEC-Q101 kvali...
ON dodaje SiC MOSFETs
ON Semiconductor je uveo dva SiC MOSFET-a usmjerena na EV, solarne i UPS aplikacije. Industrijski ti...
APEC: TI misli bočno napraviti ac-dc čip s 15mW stand-by
"Ovaj uređaj postiže najbolju ravnotežu između visoke učinkovitosti i ultra-niske razine buke, ...
Sponzorirani sadržaj: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Analizator spektra SIGLENT SVA1015X vrlo je moćan i fleksibilan alat za različita mjerenja u raspo...
Troškovi poluproizvodne opreme, kako se očekuje, smanjit će se za 14% ove godine i porasti za 27% sljedeće godine
Potaknuta usporavanjem u sektoru memorije, pad 2019. godine označava kraj trogodišnjeg rasta potro...
Power Stamp Savez smanjuje potrebu za domaćinom CPU za praćenje PSUs, i dodaje referentni dizajn
Savez (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex i STMicroelectronics) izradio je zaj...
APEC: Snaga SiC i poboljšani električni alati temeljeni na oblaku
Mogućnosti pretraživanja su poboljšane, a tu je i izbornik u obliku vrtuljka koji omogućuje odab...
Dengrove dodaje DC / DC pretvarače koji štede prostor od tvrtke Recom
Oni su dizajnirani za aplikacije koje zahtijevaju veliku gustoću snage i visoku učinkovitost i ima...
Prvi vojno kvalificirani Arm procesor za hi-rel aplikacije
LS1046A dio je NXP-ovog 64-bitnog porta Arm Layerscape, s 1,8 GHz četverojezgrenim krakom Cortex-A7...