Odaberite svoju zemlju ili regiju.

Close
Prijaviti se Registrirajte se E-mail:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

FTL4S1QE1C

Finisar CorporationFinisar Corporation
FTL4S1QE1C Image
Slika može biti reprezentativna. Pogledajte specifikacije za pojedinosti o proizvodu.

pregled proizvoda

Dio brojeva: FTL4S1QE1C
Proizvođač / robna marka: Finisar Corporation
Opis proizvoda OPTICAL TRANSCEIVER MODULE
Liste podataka: FTL4S1QE1C.pdf
Status RoHs Ne sadrži olovo / RoHS sukladnost
Stanje zaliha 266 pcs stock
Brod od Hong Kong
Put pošiljke DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 266 pcs
referentni trošak (u američkim dolarima)
1 pcs
$131.261
Zahtjev za ponudu
Molimo Vas da popunite sva obavezna polja sa svojim kontaktnim informacijama. Ili nam pošaljite e-poštu:Info@infinity-electronic.com
  • Ciljana cijena:
  • Kol:
ukupno:$131.261

Molimo Vas da nam navedete svoju ciljnu cijenu ako su količine veće od prikazanih.

  • Dio brojeva
  • Naziv tvrtke
  • Ime kontakta
  • E-mail
  • Poruka

Specifikacije FTL4S1QE1C

Dio brojeva FTL4S1QE1C Proizvođač Finisar Corporation
Opis OPTICAL TRANSCEIVER MODULE Status slobodnog olova / RoHS-a Ne sadrži olovo / RoHS sukladnost
Raspoloživa količina 266 pcs Obrazac podataka FTL4S1QE1C.pdf
Valna duljina 850nm, 880nm, 910nm, 940nm Napajanje 3.1 V ~ 3.47 V
Niz - Druga imena 775-1220
Vrsta montaže Pluggable, QSFP+ Razina osjetljivosti vlage (MSL) 1 (Unlimited)
Status slobodnog olova / RoHS-a Lead free / RoHS Compliant Detaljan opis Fiber Optic Transceiver Module Ethernet 41.2Gbps 850nm, 880nm, 910nm, 940nm 3.1 V ~ 3.47 V LC Duplex Pluggable, QSFP+
Brzina prijenosa podataka 41.2Gbps Vrsta priključka LC Duplex
Prijave Ethernet

Pošiljka

★ BESPLATNA DOSTAVA PREKO DHL / FEDEX / UPS AKO NALAZI IZNOS PREKO 1.000 USD.
(SAMO ZA Integrirana kola, Zaštita kruga, RF / IF i RFID, Optoelektronika, Senzori, Pretvarači, Transformatori, Izolatori, Sklopke, Releji)

FedEx www.FedEx.com Od $ 35.00 osnovni brodara ovisi o zoni i zemlji.
DHL www.DHL.com Od $ 35.00 osnovni brodara ovisi o zoni i zemlji.
UPS www.UPS.com Od $ 35.00 osnovni brodara ovisi o zoni i zemlji.
TNT www.TNT.com Od $ 35.00 osnovni brodara ovisi o zoni i zemlji.

★ Vrijeme isporuke će trebati 2-4 dana u većini zemalja diljem svijeta DHL / UPS / FEDEX / TNT.

Slobodno nas kontaktirajte ako imate pitanja o pošiljci. Pošaljite nam e-mail Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

GARANCIJA NAKON PRODAJE

  1. Svaki proizvod iz Infinity-Electronic.hk je dobio jamstveni rok od 1 GODINE. Tijekom tog razdoblja, mogli bismo osigurati besplatno tehničko održavanje ako postoje bilo kakvi problemi oko naših proizvoda.
  2. Ako nakon primitka naiđete na probleme s kvalitetom naših proizvoda, možete ih testirati i podnijeti zahtjev za bezuvjetnim povratom ako se to može dokazati.
  3. Ako su proizvodi neispravni ili ne rade, možete nam se vratiti u roku od 1 godine, sve transportne i carinske troškove robe snosimo mi.

Povezane oznake

Povezani proizvodi

FTLC1141RDNL
FTLC1141RDNL
Proizvođači: Finisar Corporation
Opis: 4X25G LAN WDM DFB 4X25G PIN 100G
Na lageru: 34 pcs
Preuzimanje: FTLC1141RDNL.pdf
RFQ
FTLC1122SDNL
FTLC1122SDNL
Proizvođači: Finisar Corporation
Opis: 4X28G LAN WDM DFB 4X28G PIN OTU4
Na lageru: 26 pcs
Preuzimanje: FTLC1122SDNL.pdf
RFQ
FTL7522L6X
FTL7522L6X
Proizvođači: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: IC RESET TIMER 6MICROPAK
Na lageru: 5253 pcs
Preuzimanje: FTL7522L6X.pdf
RFQ
FTL4P1QM1C
FTL4P1QM1C
Proizvođači: Finisar Corporation
Opis: TRANSCEIVER QSFP, 10KM, 4X10GBAS
Na lageru: 3991 pcs
Preuzimanje: FTL4P1QM1C.pdf
RFQ
FTL4E1QE1C
FTL4E1QE1C
Proizvođači: Finisar Corporation
Opis: XCVR QSFP 40KM 40GBASE-ER4 4X10G
Na lageru: 19 pcs
Preuzimanje: FTL4E1QE1C.pdf
RFQ
FTL4P1QE1C
FTL4P1QE1C
Proizvođači: Finisar Corporation
Opis: TRANSCEIVER QSFP, 10KM, 4X10GBAS
Na lageru: 4819 pcs
Preuzimanje: FTL4P1QE1C.pdf
RFQ
FTLC1122RDNL
FTLC1122RDNL
Proizvođači: Finisar Corporation
Opis: 4X25G LAN WDM DFB 4X25G PIN 100G
Na lageru: 35 pcs
Preuzimanje: FTLC1122RDNL.pdf
RFQ
FTL4P1QL1C
FTL4P1QL1C
Proizvođači: Finisar Corporation
Opis: TRANSCEIVER QSFP, 2KM, 4X10GBASE
Na lageru: 6930 pcs
Preuzimanje: FTL4P1QL1C.pdf
RFQ
FTLC1152RGPL
FTLC1152RGPL
Proizvođači: Finisar Corporation
Opis: XCVR,QSFP28,2KM,100GE CWDM4,4X 1
Na lageru: 6056 pcs
Preuzimanje: FTLC1152RGPL.pdf
RFQ
FTL4C3QE2C
FTL4C3QE2C
Proizvođači: Finisar Corporation
Opis: TRANSCEIVER QSFP, 140M ON OM3 /
Na lageru: 96 pcs
Preuzimanje:
RFQ
FTL75939UCX
FTL75939UCX
Proizvođači: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: IC LOAD CONFIG SW/RESET 12WLCSP
Na lageru: 304250 pcs
Preuzimanje: FTL75939UCX.pdf
RFQ
FTL4E1QM1C
FTL4E1QM1C
Proizvođači: Finisar Corporation
Opis: TRANSCEIVER QSFP, 40KM, OTU3, OT
Na lageru: 18 pcs
Preuzimanje: FTL4E1QM1C.pdf
RFQ

Vijesti iz industrije

Rohm dodaje 10 automobilskih SiC mosfeta
"Uvođenje serije SCT3xxxxxHR omogućuje Rohmu da ponudi najveću industrijsku liniju AEC-Q101 kvali...
ON dodaje SiC MOSFETs
ON Semiconductor je uveo dva SiC MOSFET-a usmjerena na EV, solarne i UPS aplikacije. Industrijski ti...
APEC: TI misli bočno napraviti ac-dc čip s 15mW stand-by
"Ovaj uređaj postiže najbolju ravnotežu između visoke učinkovitosti i ultra-niske razine buke, ...
Sponzorirani sadržaj: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Analizator spektra SIGLENT SVA1015X vrlo je moćan i fleksibilan alat za različita mjerenja u raspo...
Troškovi poluproizvodne opreme, kako se očekuje, smanjit će se za 14% ove godine i porasti za 27% sljedeće godine
Potaknuta usporavanjem u sektoru memorije, pad 2019. godine označava kraj trogodišnjeg rasta potro...
Power Stamp Savez smanjuje potrebu za domaćinom CPU za praćenje PSUs, i dodaje referentni dizajn
Savez (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex i STMicroelectronics) izradio je zaj...
APEC: Snaga SiC i poboljšani električni alati temeljeni na oblaku
Mogućnosti pretraživanja su poboljšane, a tu je i izbornik u obliku vrtuljka koji omogućuje odab...
Dengrove dodaje DC / DC pretvarače koji štede prostor od tvrtke Recom
Oni su dizajnirani za aplikacije koje zahtijevaju veliku gustoću snage i visoku učinkovitost i ima...
Prvi vojno kvalificirani Arm procesor za hi-rel aplikacije
LS1046A dio je NXP-ovog 64-bitnog porta Arm Layerscape, s 1,8 GHz četverojezgrenim krakom Cortex-A7...