Odaberite svoju zemlju ili regiju.

Close
Prijaviti se Registrirajte se E-mail:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

AFCT-57J5ATPZ

Avago Technologies (Broadcom Limited)Avago Technologies (Broadcom Limited)
Avago Technologies (Broadcom Limited)
Slika može biti reprezentativna. Pogledajte specifikacije za pojedinosti o proizvodu.

pregled proizvoda

Dio brojeva: AFCT-57J5ATPZ
Proizvođač / robna marka: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis proizvoda TXRX OPT SFP OBSAI/CPRI SM
Liste podataka: AFCT-57J5ATPZ.pdf
Status RoHs Ne sadrži olovo / RoHS sukladnost
Stanje zaliha 6269 pcs stock
Brod od Hong Kong
Put pošiljke DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 6269 pcs
Zahtjev za ponudu
Molimo Vas da popunite sva obavezna polja sa svojim kontaktnim informacijama. Ili nam pošaljite e-poštu:Info@infinity-electronic.com
  • Ciljana cijena:
  • Kol:

Molimo Vas da nam navedete svoju ciljnu cijenu ako su količine veće od prikazanih.

  • Dio brojeva
  • Naziv tvrtke
  • Ime kontakta
  • E-mail
  • Poruka

Specifikacije AFCT-57J5ATPZ

Dio brojeva AFCT-57J5ATPZ Proizvođač Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis TXRX OPT SFP OBSAI/CPRI SM Status slobodnog olova / RoHS-a Ne sadrži olovo / RoHS sukladnost
Raspoloživa količina 6269 pcs Obrazac podataka AFCT-57J5ATPZ.pdf
Valna duljina 1310nm Napajanje 3.3V
Niz - Vrsta montaže Pluggable, SFP
Razina osjetljivosti vlage (MSL) 1 (Unlimited) Status slobodnog olova / RoHS-a Lead free / RoHS Compliant
Detaljan opis Fiber Optic Transceiver Module General Purpose 3.072Gbps 1310nm 3.3V LC Duplex Pluggable, SFP Brzina prijenosa podataka 3.072Gbps
Vrsta priključka LC Duplex Prijave General Purpose

Pošiljka

★ BESPLATNA DOSTAVA PREKO DHL / FEDEX / UPS AKO NALAZI IZNOS PREKO 1.000 USD.
(SAMO ZA Integrirana kola, Zaštita kruga, RF / IF i RFID, Optoelektronika, Senzori, Pretvarači, Transformatori, Izolatori, Sklopke, Releji)

FedEx www.FedEx.com Od $ 35.00 osnovni brodara ovisi o zoni i zemlji.
DHL www.DHL.com Od $ 35.00 osnovni brodara ovisi o zoni i zemlji.
UPS www.UPS.com Od $ 35.00 osnovni brodara ovisi o zoni i zemlji.
TNT www.TNT.com Od $ 35.00 osnovni brodara ovisi o zoni i zemlji.

★ Vrijeme isporuke će trebati 2-4 dana u većini zemalja diljem svijeta DHL / UPS / FEDEX / TNT.

Slobodno nas kontaktirajte ako imate pitanja o pošiljci. Pošaljite nam e-mail Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

GARANCIJA NAKON PRODAJE

  1. Svaki proizvod iz Infinity-Electronic.hk je dobio jamstveni rok od 1 GODINE. Tijekom tog razdoblja, mogli bismo osigurati besplatno tehničko održavanje ako postoje bilo kakvi problemi oko naših proizvoda.
  2. Ako nakon primitka naiđete na probleme s kvalitetom naših proizvoda, možete ih testirati i podnijeti zahtjev za bezuvjetnim povratom ako se to može dokazati.
  3. Ako su proizvodi neispravni ili ne rade, možete nam se vratiti u roku od 1 godine, sve transportne i carinske troškove robe snosimo mi.

Povezane oznake

Povezani proizvodi

AFCT-57J5APZ
AFCT-57J5APZ
Proizvođači: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis: TXRX OPT SFP OBSAI/CPRI SM
Na lageru: 6626 pcs
Preuzimanje: AFCT-57J5APZ.pdf
RFQ
AFCT-57M5ATPZ
AFCT-57M5ATPZ
Proizvođači: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis: TXRX OPT SFP LC 2/1/1GBD SM
Na lageru: 3154 pcs
Preuzimanje:
RFQ
AFCT-57F3NMZ
AFCT-57F3NMZ
Proizvođači: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Opis: 16G LR AMP 0-70C, 25KM
Na lageru: 476 pcs
Preuzimanje:
RFQ
AFCT-57F5ATMZ
AFCT-57F5ATMZ
Proizvođači: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Opis: MODULE TXRX OPT SFP 16G/8G/4G
Na lageru: 5125 pcs
Preuzimanje: AFCT-57F5ATMZ.pdf
RFQ
AFCT-57R5APZ
AFCT-57R5APZ
Proizvođači: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis: TXRX OPT SFP LC 4/2/1GBD LC CONN
Na lageru: 2812 pcs
Preuzimanje: AFCT-57R5APZ.pdf
RFQ
AFCT-57F5NMZ
AFCT-57F5NMZ
Proizvođači: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Opis: MODULE TXRX OPT SFP 8G/4G/2G
Na lageru: 6614 pcs
Preuzimanje:
RFQ
AFCT-57R5ATPZ
AFCT-57R5ATPZ
Proizvođači: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis: TXRX OPT SFP LC 4/2/1GBD LC CONN
Na lageru: 7029 pcs
Preuzimanje: AFCT-57R5ATPZ.pdf
RFQ
AFCT-57F5TMZ
AFCT-57F5TMZ
Proizvođači: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Opis: MODULE TXRX OPT SFP 8G/4G/2G
Na lageru: 4531 pcs
Preuzimanje: AFCT-57F5TMZ.pdf
RFQ
AFCT-57V6ANSZ
AFCT-57V6ANSZ
Proizvođači: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis: TXRX OPT SFP LC 1.25GBD
Na lageru: 5638 pcs
Preuzimanje: AFCT-57V6ANSZ.pdf
RFQ
AFCT-57V6AUSZ
AFCT-57V6AUSZ
Proizvođači: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis: TXRX OPT SFP LC 1.25GBD
Na lageru: 5813 pcs
Preuzimanje: AFCT-57V6AUSZ.pdf
RFQ
AFCT-57F3TMZ
AFCT-57F3TMZ
Proizvođači: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Opis: 16G LR AMP 0-70C
Na lageru: 562 pcs
Preuzimanje:
RFQ
AFCT-57J7ATPZ
AFCT-57J7ATPZ
Proizvođači: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis: TXRX OPT SFP OBSAI/CPRI DMI
Na lageru: 4971 pcs
Preuzimanje: AFCT-57J7ATPZ.pdf
RFQ

Vijesti iz industrije

Rohm dodaje 10 automobilskih SiC mosfeta
"Uvođenje serije SCT3xxxxxHR omogućuje Rohmu da ponudi najveću industrijsku liniju AEC-Q101 kvali...
ON dodaje SiC MOSFETs
ON Semiconductor je uveo dva SiC MOSFET-a usmjerena na EV, solarne i UPS aplikacije. Industrijski ti...
APEC: TI misli bočno napraviti ac-dc čip s 15mW stand-by
"Ovaj uređaj postiže najbolju ravnotežu između visoke učinkovitosti i ultra-niske razine buke, ...
Sponzorirani sadržaj: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Analizator spektra SIGLENT SVA1015X vrlo je moćan i fleksibilan alat za različita mjerenja u raspo...
Troškovi poluproizvodne opreme, kako se očekuje, smanjit će se za 14% ove godine i porasti za 27% sljedeće godine
Potaknuta usporavanjem u sektoru memorije, pad 2019. godine označava kraj trogodišnjeg rasta potro...
Power Stamp Savez smanjuje potrebu za domaćinom CPU za praćenje PSUs, i dodaje referentni dizajn
Savez (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex i STMicroelectronics) izradio je zaj...
APEC: Snaga SiC i poboljšani električni alati temeljeni na oblaku
Mogućnosti pretraživanja su poboljšane, a tu je i izbornik u obliku vrtuljka koji omogućuje odab...
Dengrove dodaje DC / DC pretvarače koji štede prostor od tvrtke Recom
Oni su dizajnirani za aplikacije koje zahtijevaju veliku gustoću snage i visoku učinkovitost i ima...
Prvi vojno kvalificirani Arm procesor za hi-rel aplikacije
LS1046A dio je NXP-ovog 64-bitnog porta Arm Layerscape, s 1,8 GHz četverojezgrenim krakom Cortex-A7...